9 lipca br., o godzinie 10:00, odbędzie się bezpłatny webinar – spotkanie tematyczne „Efektywny marketing NGO działających na obszarach wiejskich”.

Podczas spotkania opowiemy o:

  • Google Ad Grants – w tym o procesie rekrutacji do programu – dofinansowaniu do 10 tys. USD miesięcznie dla organizacji non-profit;
  • najczęstszych błędach oraz najlepszych praktykach w korzystaniu z dofinansowania działań promocyjnych;
  • metodach zwiększenia efektywności działań marketingowych (w tym kampanii fundraisingowych) dzięki zastosowaniu narzędzia marketing automation;
  • powiadomieniach push oraz chatbotach;
  • efektywnym zwiększaniu rozpoznawalności organizacji dzięki kampaniom remarketingowym.

Szczególnie zapraszamy osoby zajmujące się w swoich organizacjach promocją, marketingiem, komunikacją!

Spotkanie odbędzie się w formie online na platformie ZOOM. Link do spotkania zostanie przesłany do osób, które zarejestrują się na spotkanie do 7 lipca br.

Informujemy, że liczba miejsc jest ograniczona, a o możliwości uczestnictwa będzie decydować kolejność zgłoszeń.

Spotkanie tematyczne odbędzie się w ramach projektu „Rozwój FAOW, czyli wzmacniamy głos pozarządowej wsi” realizowanego dzięki dotacji otrzymanej od Narodowego Instytutu Wolności w ramach Programu Rozwoju Organizacji Obywatelskich na lata 2018-2030.

Zapraszamy do zapisania się na spotkanie, korzystając z poniższego formularza lub – w przypadku jego niepoprawnego wyświetlenia – poprzez ten link.

Bezpłatny Webinar, odbył się 9 lipca 2021 – Efektywność marketingowa ngo działających na obszarach wiejskich” – kliknij w poniższy przycisk aby pobrać krótki artykuł.

Pobierz artykuł