Forum Aktywizacji Obszarów Wiejskich (FAOW) działa na rzecz organizacji i społeczności wiejskich, starając się zwiększać ich wpływ na politykę wobec wsi. Jesienią 2016 roku przygotowujemy się do pozyskania środków na szkolenia, które zwiększą zdolność organizacji wiejskich do udziału w stanowieniu prawa. Zależy nam bardzo, aby szkolenia te były jak najlepiej dostosowane do potrzeb i oczekiwań organizacji działających na rzecz wsi.
Zwracamy się zatem z prośbą o wypełnienie krótkiej ankiety potrzeb szkoleniowych, przygotowanej przez naszych ekspertów. Wyniki ankiety pozwolą m.in. na przygotowanie przez FAOW wniosku na realizację szkoleń w zakresie stanowienia prawa, w którym działania chcemy skierować do wiejskich organizacji pozarządowych. Zależy nam, aby nasze szkolenia jak najprecyzyjniej trafiły w potrzeby tych organizacji. Państwa odpowiedzi bardzo nam w tym pomogą.
Prosimy o nadsyłanie ankiet do dnia 10 listopada 2016 r.
Będziemy również wdzięczni, jeśli prześlą Państwo naszą ankietę do innych organizacji wiejskich, z którymi Państwo współpracują.
Ankieta składa się z 7 prostych pytań, a jej wypełnienie nie powinno zająć Państwu więcej niż 10 minut. Prosimy kliknąć przycisk „Dalej” aby przejść do ankiety. Na odpowiedzi czekamy do 10 listopada 2016 r.
Serdecznie dziękujemy za pomoc!